Auto Apko je autorizovaný opravce automobilů SAAB, neautorizovaný opravce automobilů OPEL, VOLVO a ostatních značek.

 

   Společnost Auto Apko s.r.o. byla založena v roce 2009, na základě naší desetileté zkušenosti, především s opravami automobilů SAAB.

Prvotní náplní práce od roku 1998 byly opravy automobilů Saab. S postupným rozvojem firmy jsme dokázali nabídnout klientům komplexní služby – tj:opravy mechanických a elektrických systémů, opravy karoserií, a to včetně lakování jednotlivých dílů i celých karoserií.

V roce 2007 nám byla udělena autorizace firmou Saab koncernu GM.

Z důvodu rozšiřování našich služeb jsme se v roce 2009 rozhodli nabídnout našim klientům opravy automobilů Opel, což byl přirozený vývoj v rámci koncernu GM.

V souladu s naší strategií nám byla udělena též v roce 2009 autorizace pro osobní a užitkové automobily Opel z koncernu GM.

Od této chvíle jsme byli schopni pokrýt kompletní poptávku oprav, ať již se jedná o záruční či pozáruční servis, klempířské práce, lakování, tak i generální opravy motorů a manuálních převodovek všech typů či připravení vozidla na STK.

V roce 2011 jsme se stali partnery pro společnosti ARVAL CZ, BUSINESS LEASE a LEASEPLAN s možností servisu vozidel operativního leasingu.

V roce 2012 jsme přibrali značku Volvo, u které se stále snažíme získat autorizaci, ale není podpora importéra.

V roce 2013 jsme zahájili opravy automobilů Hyundai pro stále větší zájem zákazníků.

Od 15.12.2013 jsme rozšířili servisní služby o automobily vybavené alternativním pohonem LPG a CNG bez ztráty záruky výrobce.

Od 1.5.2014 jsme přemístili naši provozovnu do větších prostor v centru města Liberce, ul.Košická 877/3 - u Babylonu.

Dne 14.1.2015 jsme zahájili se zástupci značky Volvo jednání o autorizaci dealerství pro prodej a servis vozů Volvo pro Liberecký kraj.

Dne 25.3.2015 jsme ukončili jednání se zástupci značky Volvo pro nespolehlivost a neplnění termínů pro zahájení prodeje ze strany importéra.

V březnu 2015 jsme se stali členem sítě pneuservisů Point S, což je celosvětová síť nezávislých pneuservisů. Sdružuje přes 2 000 členů ve 27 zemích světa na třech kontinentech. Mezinárodní identitu Point S reprezentuje přes 2 700 prodejních míst po celém světě. Ročně se v síti Point S prodá více než 16 milionů pneumatik. Je nám ctí představit značku pneumatik Point S, kterou pro nás v Evropě vyrábí jeden z největších výrobců pneumatik na světe.

Nabízíme eshop pneumatik se zaměřením na značku Point S, ale i ostatní značky.

Dne 6.5.2015 jsme zažádali o autorizaci značky Chevrolet z důvodu chybějícího opravce těchto vozů v Libereckém kraji. Je to další krok v rámci spolupráce s koncernem GM.

Dne 8.7.2016 jsme se stali partnery pro společnost HERTZ LEASE s možností servisu vozidel operativního leasingu.

Dne 10.11.2016 jsme rozšířili služby novou diagnostikou značky TEXA, která zajišťuje kontrolu osobních, užitkových, ale i nákladních vozidel. Nyní jsme schopni zajistit kompletní diagnostiku pro všechny možné vozidla pouze jedním přístrojem.

Dne 30.9.2018 jsme ukončili spolupráci s firmu OPEL a budeme dále servisovat tyto vozy pouze jako neautorizovaný servis.

 

Nabízíme vám profesionální přístup k řešení vašeho problému a odborné provedení servisu Vašeho automobilu školenými pracovníky.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Tým Auto Apko s.r.o.